Hizmetlerimiz

ZSK Web danışmanlık olarak hedeflerimiz, müşterilerimizin ihtiyacı olan web siteleri oluşturmak ve sonrasında hedeflerine ulaşana kadar gereken her türlü desteği vermektir. Bunun için, ihtiyacınız olan harika web siteler oluşturuyor ve bu web sitelerini ziyaretçileriniz yada potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için gereken her şeyi yapıyoruz. İşte Sizin için yapabileceğimiz hizmetlerimiz.

Web Site Kurulumu

Müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü web sitenin kurulumu için çözümler üretiyoruz. Hangi işi yaparsanız yapın, size uygun bir web sitesi oluşturmak için buradayız.

Projelerinizi bize anlatın, biz de size en uygun web siteyi en uygun fiyata oluşturmak için projenizi dizayn edelim ve size sunmuş olduğumuz teklif üzerinde konuşalım.

Tam ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir web sitesine sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO

Bir web sitesi yapıyorsanız muhtemelen SEO kavramını duymuş olmalısınız. Duymadıysanız da kısaca açıklayalım. SEO,
Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu tabirinin kısaltılmış halidir. Peki ne işe yarar diye sorarsanız, web sitenizin arama motorlarında üst sıralara yükselmenizi sağlar.

Düşünün ki harika bir web site kurdunuz ve mükemmel içeriklerle içini doldurdunuz. Bu sitede çok güzel hizmetler sunuyor yada ürünler satıyorsunuz ancak site istatistiklerine baktığınızda siteye ne giren var ne de çıkan. Bu durumda ne siz ürünlerinizi satabilir, ne de ürünlerinize ihtiyacı olan potansiyel müşterileriniz size ulaşabilir.

Sizi arayan kişilerin size ulaşmasının en kolay yolu google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmaktır. Ancak bunu yapmak söylemek kadar kolay değil. Bu konuda bir yardım almak isterseniz bizi arayın ve SEO üzerine konuşmaya başlayalım.

SEM

SEM ise Arama Motoru Pazarlaması anlamına gelmektedir. Aslında SEM dediğimiz olay dijital pazarlamanın bir parçası olan reklamcılıktır. Elbette dijital reklamların bir çok şekli var. Bunlardan bir tanesi de SEM yani arama motoru pazarlamadır.

Kısacası SEM ulaşmak istediğiniz potansiyel kitlenize ücretli olarak ulaşmak demektir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için arama motorlarına para yatırırsınız ve onlar da sizi istediğiniz kelimelerde ilk sıraya çıkarırlar. Bu şekilde müşterileriniz size kolayca ulaşabilir.

SEM, parayla üst sıralara çıkma anlamına gelse de çoğu zaman göründüğü kadar kolay olmayabilmektedir. Çünkü görüntülenecek olan reklamları hazırlamak ve dönüşüm oranlarını, analizleri takip etmek ve reklamları sürekli bu dönüşümlere göre optimize etmek yorucu bir iş olabilir.

Bir SEM uzmanını işe almayı düşündüğünüzde hemen bizi arayabilirsiniz ve uzmanlarımızdan birisi ile konu üzerinde konuşmaya başlayabilirsiniz.